kısmetse olur nazlı kime talip oldu

Kısmetse Olur Nazlı Şahin’e Aday mı Olacak ?

Uzun süredir merak edilen konulardan biri de Kısmetse Olur Nazlı Şahin’e aday olarak mı çıkacak sorusudur. Çünkü şu anda programın gidişatı ve Nazlı Hanım’ın duyguları tam olarak bunu göstermektedir. Öyle ki durum böyle olunca neredeyse yediden yetmişe herkes Kısmetse Olur Nazlı ve Şahin sevgili mi ? Kısmetse Olur Nazlı Şahin’i mi seviyor ? ve Kısmetse Olur Nazlı ve Şahin aşkında son durum ne ? gibi soruları yöneltmektedirler. İşte detaylar…

kısmetse olur şahin ve nazlı
kısmetse olur şahin ve nazlı

Gündemin en çok konuşulan konusu olan Kısmetse Olur Nazlı ve Şahin aşk mı yaşıyor ? ve Kısmetse Olur Nazlı Ceylan kim talip oldu ? sorusu programı izleyen kitle tarafından sürekli olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki geçtiğimiz günlerde Kısmetse Olur Hazal ve Nazlı aralarında konuşurken bir anda Nazlı Hanım Şahin Bey’e aday olmak istediğini belirtti. Bu kararı üzerine ise Kısmetse Olur Hazal ” Olur bence, hatta siz çok güzel olursunuz.” sözlerini sarf etti. Öyle ki bu durum Şahin’e aday olmak isteyen diğer gelin adaylarını bir hayli kızdırmıştır. Peki Kısmetse Olur Şahin Nazlı’nın aşk itirafına ne yanıt verdi ? Merak edenler için hemen belirtmek isteriz ki şu anda durum bir hayli kritiktir. Şahin Bey’in kararı ne yazık ki olumsuz gibi görünüyor.

Kısmetse Olur Şahin ve Gamze Ayrıldı mı ?

kısmetse olur şahin ve gamze ayrıldı mı
kısmetse olur şahin ve gamze ayrıldı mı

Kısmetse Olur programının en gözde çiftlerinden biri olarak gündeme damgasını vuran Şahin ve Gamze aşkı bitti mi ve ayrıldılar mı ? gibi sorular uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki onlar çoktan ayrıldı. Ancak Şahin Bey’in gönlü hala kendisinde gibi görünmektedir. Bu durumun üstüne Kısmetse Olur Nazlı Şahin’e aday olmak istediğini dile getirince Gamze Hanım tepkisini ortaya koydu. Ancak Gamze Hanım Aykut Bey’e aday olarak çıkmıştır ve Nazlı’nın bu kararı karşısında “Ben buraya geldiğimde sadece Aykut’a aday oldum.” sözlerini sarf etti. Bu durumun yanı sıra ise Kısmetse Olur Gamze’nin gizli planlar peşinde koşuyor gibi görünmektedir. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Merakla bekleniyor. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.