kısmetse olur onur ve aycan neden ayrıldı

Kısmetse Olur Onur ve Aycan Ayrıldı !

Evlilik programlarında şok edici ayrılıklar bitmek tükenmek bilmiyor. Programın bugün yayınlanan bölümünden elde edilen bilgilere göre Kısmetse Olur Onur ve Aycan ayrıldı. Ancak yaşanan gelişmeler sadece bunlarla da sınırlı değil. Öyle ki eve yeni gelen genç ve güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Farima, yakışıklı damat adayı Onur’u tanımak için kendisini özel odaya davet etti. Peki Kısmetse Olur Onur ve Aycan neden ayrıldı ? Kısmetse Olur Onur ve Farima arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Kısmetse Olur Aycan evi neden terk etti ? Merak edenler için işte detaylar…

Son zamanların en çok merak edilen konularından biri de şüphesiz ki Kısmetse Olur Onur ve Aycan aşkının neden bitmiş olduğudur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin ayrılmasının asıl nedeni aralarındaki aşkın bitmiş olması değil, artık anlaşamamalarıdır. Öyle ki bu nedenle güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Aycan ne yazık ki hem evi, hem de Onur’u terk etti. Bu durum karşısında karizmatik damat adayımız duygularını gizleyemeyerek göz yaşlarına boğuldu. Öyle ki o hala kendisini çok seviyor. Peki Kısmetse Olur Aycan ve Onur tamamen ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Aycan eve geri dönecek mi ? Bu ve bunun gibi daha pek çok sorunun yanıtını programın ilerleyen bölümlerinde alabileceksiniz.

Kısmetse Olur Onur ve Farima Arasında Aşk mı Başlıyor ?

kısmetse olur onur ve farima arasında yeni bir aşk mı başlıyor
kısmetse olur onur ve farima arasında yeni bir aşk mı başlıyor

Kısmetse Olur Onur ve Aycan ayrılığının ardından en çok merak edilen konulardan biri de Kısmetse Olur Onur ve Farima arasında yeni bir aşk mı başlıyor sorusu oldu. Öyle ki programı izleyenler de oldukça iyi bilirler ki güzeller güzeli gelin adayımız, sempatik damat adayını tanımak adına özel odaya davet etti. İkili birbirlerini daha yakından tanımaya başladılar. Fakat Onur Bey’in tavırlarından anlaşılan onun eski aşkı ve sevgilisi olan Aycan Hanım’ı unutmadığı gerçeğidir. Peki Kısmetse Olur Farima ve Onur aşkında son durum ne ? Merak edenler için programın bir sonraki bölümünde çok daha net ve güncel bilgiler ekrana gelecektir.  Umarız güzeller güzeli gelin adayı yakın zamanda programa geri döner. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Kısmetse Olur Farima ve Onur Arasında Sürpriz Yakınlaşma!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.