kısmetse olur onur yüksel kimdir

Kısmetse Olur Onur Yüksel Kimdir, Nereli ve Soyadı Ne ? Kısmetse Olur Onur Yüksel Kaç Yaşında ?

Kısmetse Olur evinin yakışıklı damat adaylarından biri olarak bilinen Kısmetse Olur Onur Yüksel Kimdir, Nereli ve soyadı ne gibi soruların yanı sıra son zamanlarda oldukça sık olarak Kısmetse Olur Onur Yüksel Kaç yaşında ve kimi seviyor gibi sorular yöneltilmektedir. Öyle ki yakışıklı damat adayımız sizlerin de bildiği gibi şu anda Kısmetse Olur Evinin en güzel gelin adaylarından biri olarak bilinen Aycan Varış ile aşk yaşamaktadır. Peki Kısmetse Olur Onur Yüksel Facebook,  İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya hesapları neler ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Son zamanların en fenomen isimlerinden biri olarak bilinen Kısmetse Olur Onur Yüksel kimdir sorusu her geçen gün daha da popülerleşmektedir. Öyle ki kendisi hem yakışıklı hem de oldukça da karizmatik bir beyefendidir. Hemen kendisini sizlere tanıtalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Onur’un soyası sizlerinde bildiği gibi Yüksel’dir. Uzun süredir güzeller güzeli gelin adayı Aycan Varış ile aşk yaşamaktadır. Çiftimizin aşkında sürekli olarak iniş çıkışlar olsa da kendilerinin çok mutlu olduklarını söyleyebiliriz. Peki Kısmetse Olur Onur Yüksel Nereli ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Kısmetse Olur Onur aslen İstanbulludur. Zaten kendisinin tavırlarından ve davranışlarından da ne kadar kibar bir beyefendi olduğu her halinden belli olmaktadır.  Peki Kısmetse Olur Onur Yüksel boyu ve kilosu nedir ? Hemen sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

Kısmetse Olur Onur Yüksel Kaç Yaşında ?

kısmetse olur onur yüksel kaç yaşında
kısmetse olur onur yüksel kaç yaşında

Hem karizmatik hem de oldukça da sevilen isimlerden biri olarak bilinen Kısmetse Olur Onur Yüksel kaç yaşında sorusu kendisinin özellikle de genç kızlardan oluşan fan grubu tarafından sürekli olarak yönetilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Onur’un yaşı 32’dir. Kendisi 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Daha sonra ise İstanbul’a taşınmış ve burada yaşamaya başlamıştır. Kısmetse Olur Onur Yüksel mesleği ise fotoğrafçılıktır. Aslına bakıldığı zaman bunu sadece hobi olarak yaptığını da söyleyebiliriz. Yakışıklı damat adayı Kısmetse Olur Onur Yüksel boyu 1.88, kilosu ise 85’tir. Magazin gündeminde kendisi hakkında yer alan haberlere şöyle bir baktığımızda ise çok önceden güzeller güzeli oryantel Didem ile aşk yaşadığını söyleyebiliriz. Yarışmacımıza aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise başarılar diliyoruz. İyi günler.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.