kısmetse olur tolga kulakçı kimdir

Kısmetse Olur Tolga Kimdir ?

En çok izlenen izdivaç programlarından biri olan yarışmanın en sevilen damat adayı Kısmetse Olur Tolga kimdir, soyadı ne, nereli ve kaç yaşında ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Kendisi sizlerinde bildiği gibi hem yakışıklı hemde oldukça karizmatiktir. Bu nedenle özellikle de genç kızlarımız başta olmak üzere bir çok gelin adayı da ona büyük hayranlıklar beslemektedir. Öyle ki  Kısmetse Olur Şahin Facebook, Twitter, İnstagram ve Periscope gibi sosyal medya hesapları nedir ? gibi sorularda oldukça sık olarak sorulmaktadır. Bu konudaki detaylar şu şekildedir…

kısmetse olur tolga soyadı ne
kısmetse olur tolga soyadı ne

Kısmetse Olur Tolga Kimdir ? soruları şüphesiz ki gündemin en çok tartışılan konularından biri. Yakışıklı damat adayımız uzun süredir herhangi bir isim ile gündeme gelmese de yakın zamanda programda bulunan güzel gelin adaylarından birine tutulacaktır.  Kendisini tanıtan detaylı bir künye oluşturacak olsaydın onun hakkındaki bilgiler tam olarak şu şekilde olur. Kısmetse Olur Tolga Kulakçı boyu 1.93’tür.  Şüphesiz ki boy böyle olunca kendisinin mesleği de mankenliktir. Uzun süredir  modellik yaptığını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Kısmetse Olur Tolga soyadı ise Kulakçı’dır.  Yarışmada girmiş olduğu tartışmalar nedeniyle ne yazık ki ihtar alma durumu olmuştur diyebiliriz. Böylece yarışma tarihinde de bir ilk yaşanmıştır diyebiliriz.

Kısmetse Olur Tolga Kaç Yaşında ?

kısmetse olur tolga kaç yaşında
kısmetse olur tolga kaç yaşında

Yakışıklı damat adayı Kısmetse Olur Tolda Kulakçı kaç yaşında ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Karizmatik aday şu anda tam olarak 24 yaşındadır. Oldukça sinirli bir yapısı vardır. Bu nedenle gelin adaylarını biraz ürkütüyor desekte gelin adaylarından Gamze’nin ona bir yakınlık hissettiğini söyleyebiliriz. Peki Kısmetse Olur Tolga Kulakçı nereli ? Hemen açıklayalım. Kendisi aslen İzmitlidir.  Ancak İstanbul’da yaşamaktadır. Yarışma süresi boyunca şiddet gösterileri nedeniyle kendisinin iki ihtar aldığını söyleyebiliriz.  Bakalım ilerleyen günler bize onun hakkında neler gösterecek. Hep birlikte izleyelim ve görelim.

 

Kısmetse Olur Tolga Kulakçı Aday Kriterleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.