kısmetse olur tuğçe ergişi elendi

Kısmetse Olur Tuğçe Ergişi Elendi !

Son zamanların favori programı olan Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi sorusu gündemden düşmek bilmiyor. 19 Şubat’ta ekrana gelen bölümde sizlerin de bildiği gibi eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasına giren isimler ise gelinler evinden Tuğçe Ergişi ve damatlar evinden Akın oldu. Peki Kısmetse Olur’dan elenen isim kimdi ? Kısmetse Olur Tuğçe Ergişi elendi mi ? Kısmetse Olur Akın elendi mi ? Kısmetse Olur’un bu haftaki bölümünde neler yaşandı ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur programında yapılan oylamalar sonucunda bu hafta elenen isim Tuğçe Ergişi oldu. 19 Şubat tarihinde ekranlara gelen yeni bölümde haftanın birinci olan isimleri gelinler evinden Sibel olurken, damatlar evinden ise Adnan oldu. Yapılan oylama sonucunda Gözde Bozacı damat adayları tarafından koruma altına alındı. Gelin adayları arasında yapılan oylama sonucunda ise damatlar evinden Adnan oldu. Bu hafta kutudan çıkan sonuçlara göre ise birinci olan evini koruma altına alır değerlendirmesi çıktı. Yapılan tüm oylamalar bittikten sonra program sunucusu veda edecek ismi açıkladı. Programın bu hafta yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Tuğçe Ergişi programa veda eden isim oldu. Bakalım programın ilerleyen bölümlerinde ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Merakla bekleniyor.

Kısmetse Olur Gözde Bozacı’nın Aklındaki İsim Kim ?

kısmetse olur gözde çığacının aklındaki isim kim
kısmetse olur gözde çığacının aklındaki isim kim

İzdivaç programlarında bir şok daha yaşandı. Programda eleme heyecanı yaşanırken güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Gözde Bozacı aklında bir isim olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından herkesin merak ettiği konu Kısmetse Olur Gözde Bozacı’nın aklındaki isim kim sorusu oldu. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki henüz bu isim açıklanmamıştır. Ancak ilerleyen günlerde kendisinin bu adı açıklayacağı düşünülmektedir. Öyle ki sizlerin de bildiği gibi bu hafta eleme potasında damat adaylarının koruma altına aldığı isim de Gözde Bozacı oldu.  Aynı zamanda programın yeni yayınlanan fragmanında da görüldüğü gibi Kısmetse Olur Tankut, Farima ile yakınlaşıyor. Bakalım yakın zamanda Kısmetse Olur Tankut ve Farima arasında yeni bir aşk mı başlayacak… Kendilerine mutluluklar dileriz.

Kısmetse Olur 19 Şubat’ta Kim Elendi ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.