kısmetse olur turgay ve sibel arasında aşk mı başlıyor

Kısmetse Olur Turgay ve Sibel Arasında Aşk mı Başlıyor ?

Gündemin en çok konuşulan beraberliklerinden biri de şüphesiz ki Kısmetse Olur Turgay ve Sibel aşkıdır.  İkilinin arasında yaşananlar hem gelinler hem de damatlar evini karıştırdı. Ancak onları duygularından bir hayli emin. Öyle ki özellikle de yakışıklı damat adayı Turgay Bey, Sibel Hanım’dan vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Peki Kısmetse Olur Turgay ve Sibel arasında aşk mı başlıyor ?  Kısmetse Olur Sibel, Turgay’ın izdivaç tekfine ne yanıt verdi ? Kısmetse Olur Turgay ve Sibel ayrıldı mı ? İkili arasında neler yaşanıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

15 Aralıkta yayınlanan programda Sibel’e olan duygularını açık bir şekilde ifade eden damat  adayı Kısmetse Olur Turgay, Sibel tarafından samimiyetsiz olarak karşılanmıştı. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise  gelinler evine gidip tekrar Kısmetse Olur Sibel Hanım ile başbaşa konuşmak isteyen yakışıklı damat adayı Turgay, Sibel’e karşı duygularının gerçek olduğunu, öyle ki bir gün güzeller güzeli gelin adayı Sibel Hanım’ında buna inanacağını belirtti. Kendisi aşkını en güzel şekilde göstermek üzere pek çok girişimde bulundu. Peki Kısmetse Olur Turgay ve Sibel aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki damat  adayları  Kısmetse Olur Adnan ve Onur ile birlikte, Sibel Hanım için pankart hazırladı. Akabinde ise Turgay Bey ağzını bantladı ve Sibel Hanım’ın damatlar evine gelip ağzındaki bandı açana kadar kesinlikle bandı açmayacağını belirtti. Gelinler evindeki adayların Sibel’e baskı yapması sonucunda güzeller güzeli gelin adayımız damatlar evine gitti. Kısmetse Olur Sibel, Sert tavırlarıyla “Keşke bunu yapmasaydın” sözlerini sarf etmesi üzerine damat adayı duygularına hakim olmadı. Damatlar evini terk eden Sibel’in ardından Turgay ise pankartları topladı.

Kısmetse Olur Mehtap’tan Berker’e Kırmızı Oda Çağrısı !

kısmetse olur mehtap ve berker aşkında son durum
kısmetse olur mehtap ve berker aşkında son durum

Kısmetse Olur evinde aşklar bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayı Kısmetse Olur Mehtap Hanım en yakışıklı damat adaylarından biri olan Kısmetse Olur Berker Bey’e talip oldu. Aralarında bir şeylerin artık netleşmesini isteyen Mehtap, ani bir karar ile Berker Bey’i kırmızı odaya çağırdı. Mehtap’ın kararlarının sürekli değişmesinden rahatsız olan Kısmetse Olur Berker ise  “Dengesiz birisin, beş dakikan beş dakikana uymuyor” sözlerini sarf etti. . Berker’i yeni gelen gelin adayı Öykü’den kıskanan Mehtap, Berker’in peşini bırakmayacağını söyledi. Mehtap’a karşı hislerinin bitmediğini söyleyen Berker bu durum karşısında gururunun Mehtap’a dönmesine engel olduğunu,  aralarında bir daha bir şey olamayacağını net bir dille açıkladı.  Ancak olaylar sadece bunlarla da ibaret değildi. Öyle ki Kısmetse Olur Berker Bey yeni gelen gelin adayı olan Serap Hanım’a talip oldu. Peki Kısmetse Olur Berker ve Serap arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Kısmetse Olur Berker ve Serap aşkında son durum ne ? Şimdilik bu beraberlik hakkında ortaya gelen ilk gelişme Kısmetse Olur Berker’in , eski gelin adayı Serap’la sevgili olduğunu açıklaması üzerine Mehtap gözyaşlarını tutamaması oldu.  Bu açıklama üzerine gelin adayı Mehtap Hanım Berker’i sevdiğini ama artık ondan vazgeçtiğini bundan sonra mutlu olmasını söyledi.

Kısmetse Olur Mehtap, Berker’e Tekme Attı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.