zuhal topal luvrita

Türkiye’nin Konuştuğu Gelin Adayı Luvrita Zuhal Topal’da!

Uzun süredir güzelliği ile yediden yetmişe herkesin hayran kaldığı Esra Erol Luvrita Zuhal Topal’da adaylarını aramak üzere programa geldi. Öyle ki kendisi çok yakışıklı bir beyefendiye sesleneceğini itiraf etti. Bu itiraf kendisine hayran olan herkes tarafından bir hayli merak edilmektedir. Peki Zuhal Topal Luvrita Hanım Kime seslenecek ? Merak edenler için işte detaylar…

luvrita esra eroldan kovuldu mu
luvrita esra eroldan kovuldu mu

Daha önce Esra Erol programında taliplerini arayan güzeller güzeli gelin adayımız Luvrita Hanım uzun süredir ekranlarımız karşısında gözükmüyordu. Öyle ki durum böyle bir hal alınca ona hayran olan herkes kendisinin nerede olduğunu merak etmişlerdir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Luvrita Esra Erol programına yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle programı bırakmak zorunda kaldı. Bu nedenle uzun süre boyunca taliplerini arayamadı. Ancak şimdi ekranlarımız karşısın onu yeninden görmemiz mümkün olacak. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki Luvrita Hanım artık Zuhal Topal’da taliplerini aramak üzere önemli bir adım atmıştır. Hatta öyle ki programda sürpriz bir isme seslenecek desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde kendisi mutluluğu bulabilecek mi hep birlikte görelim.

Zuhal Topal Luvrita Kime Seslenecek ?

zuhaş topal luvrita ve ibrahim arasında aşk mı var
zuhaş topal luvrita ve ibrahim arasında aşk mı var

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zuhal Topal Luvrita yepyeni bir locada ve loca arkadaşları ile birlikte taliplerini aramak adına oldukça önemli bir adım attı. Öyle ki onun sesleneceği bir isim var ama bu isim henüz açıklanmadı. Bu nedenle Zuhal Topal Luvrita kim seslenecek ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istersek belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımız taliplerine seslenmek istemektedir. Ancak bu durumdan ziyade programda Zuhal Topal İbrahim Bey’in Luvrita Hanım’a neden geldi ? şeklinde soru yöneltmesi kendisini oldukça sinirlendirmiştir diyebiliriz. Anlaşılan o ki Zuhal Topal İbrahim ve Luvrita arasında daha önceden bir aşk yaşanmış. Kendisinin yeniden stüdyoya gelmesi ile birlikte bu soru tekrar gündeme geldi. Neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Luvrita ve İbrahim arasında bir aşk mı başlıyor soruları yöneltildi. Belirtmek isteriz ki böyle bir durum kesinlikle yoktur. Onlar yollarına ayrı ayrı devam etmektedir. Ancak ilerleyen günlerde ne olur bilemiyoruz. Bu nedenle bekleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Türkiye’nin Konuştuğu Gelin Adayı Luvrita’dan Önemli Açıklama

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.