umut esra erola mı geçti

Umut Esra Erol’a Mı Geçti ?

Programda yaşanan bir çok sorundan dolayı Zuhal Topal İzdivaç’ı terk eden Umut Esra Erol’a Mı Geçti ? Son zamanların en çok tartışılan ve merak edilen konularından biri olan yakışıklı damat adayı Umut hakkındaki sor karar ne ? Kendisi ekranlarda olacak mı ? Yeni taliplerini aramaya devam edecek mi ? Umut Zuhal Topal’la programından neden ayrıldı ? Merak edenler için işte detaylar…

umut zuhal topaldan kovuldu mu
umut zuhal topaldan kovuldu mu

Yakışıklı damat adayı Umut Esra Erol programına transfer oldu. Uzun süredir merakla beklenen isim olan ve neredeyse yediden yetmişe herkesin çok sevdiği Umut geçtiğimiz sezon onu çok seven gelin adayı olarak bilinen Hanife ile kavga etti. Kavganın nedeni ise sürekli Hanife’nin ona yorum yapması ve gelen taliplerine engel olması. Öyle ki son kavgalarında sizlerinde bildiği gibi Esra Erol Umut Yılmaz Hanife Hanım’a “Ben artık bu stüdyoda, artık senin olduğun hiç bir ortamda bulunmak istemiyorum.” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine bir sonraki yayında kendisini ekranlarımız karşısında göremedik. Bunun üzerine kendisini çok seven hayranları sürekli olarak Umut Zuhal Topal programından neden ayrıldı ? Umut Esra Erol programından kovuldu mu ya da Umut Zuhal Topal programından kovuldu mu ? gibi soruları yöneltmeye başladılar. Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki böyle bir durum söz konusu değildir. Yakışıklı damat adayımız tamamen kendi istekleri doğrultusunda Esra Erol’da Evlen Benimle programına geçmiştir. Şimdi ise burada taliplerini beklemektedir. Talipleri hakkındaki son durum ise şu şekildedir.

Esra Erol Umut’a İran’dan Gelen Talibi Hafize Hanım Güzelliği ile Baş Döndürdü.

esra erol umut ve talibi hafize
esra erol umut ve talibi hafize

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Esra Erol Umut Yılmaz programın ilk bölümünde güzel bir hanım efendi ile çaya çıktı. Öyle ki herkes bu güzel yüzün kim olduğunu merak etti. Bu nedenle sürekli olarak Esra Erol Umut’un İranlı talibi kim ? Esra Erol Hafize kaç yaşında , soyadı ne  ve ne iş yapıyor ? Hemen açıklayalım. Esra Erol Umut’un talibi 29 yaşındadır. Şu anda İstanbul’da yaşıyordur. Daha önce bir kez evlilik yapmıştır ve 1 çocuğu vardır. Öyle ki ikilinin yanıtı olumlu oldu. Fakat yarın yayınlanan bölümde bu konuya daha net bir yanıt verilecek desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Esra Erol Umut ve Hafize son kararı ne  ? Umut ve Hafize arasında aşk mı başlıyor ? Bu ve bunun gibi bir çok soru için en yakın zamanda net yanıtlar Atv ekranlarında Esra Erol’da olacak… Muhakkak izlemenizi ve kaçırmamanızı öneriyoruz.

Esra Erol Umut Aday Kriterleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.