zuhal topal baha naz ve ali kavgası

Zuhal Topal Ali ve Naz Aşkına Sinirlenen Baha Stüdyoyu Terk Etti !

Kısa zaman önce nişanlanan Zuhal Topal Baha ve Naz çifti ayrıldı. İkilinin ayrılması ile birlikte olaylar her geçen gün daha çok büyüdü. Öyle ki programın geçen haftalarda yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Ali, Naz Hanım’a talip olarak geldi. Çiftimizin görüşmesi son derece olumlu geçti ve Zuhal Topal Ali ve Naz çaya çıktılar. Ancak bu durum elbette ki güzeller güzeli gelin adayının eski nişanlısı olan Baha Bey’i bir hayli sinirlendirdi. Üst üste bir kaç gün boyunca üçlü arasında çeşitli gergin diyaloglar yaşansa da ikili vermiş olduğu karardan bir an bile vazgeçmedi. Peki Zuhal Topal Ali ve Naz ayrıldı mı ? Zuhal Topal Ali ve Naz aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Ali’nin Naz’a sürprizi neydi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Aşkları ile gündeme damgasını vuran Zuhal Topal Ali ve Naz aşkında olaylar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Programın dün yayınlanan bölümünde çiftimiz bir hayli romantik dakikaları ile izleyenleri adeta büyülediler. Sizlerinde bildiği gibi programın geçen haftaki bölümlerinde güzeller güzeli gelin adayımız eski sevgilisi olan Baha Bey’in kolyesini takarak stüdyoya gelmiştir. Bu durum genç ve yakışıklı damat adayının kafasında soru işaretleri oluşturdu. Öyle ki bu durumu Naz Hanım’ın kendisini unutmadığına yoran damat adayı, gelin adayının Ali Bey ile olan diyaloglarından rahatsız olarak stüdyoyu terk etti. Bir sonraki gün ise Ali Bey, Naz Hanım’a çok güzel bir sürpriz yaptı. Stüdyoya Deniz yıldızlı bir kolye ile gelen damat adayı, Naz Hanım’ı etkilemek konusunda çok başarılı oldu. Bu romantik sürprizin ardından dansa kalkan çiftimiz, birbirlerinin gözlerine bakarak adeta aşkı resmettiler.

Zuhal Topal Ali’den Naz’a Romantik Evlenme Teklifi !

zuhal topal ali ve naz aşkında son durum ne
zuhal topal ali ve naz aşkında son durum ne

Programın cuma günü yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Ali Bey sürpriz açıklamaları ile gündeme damgasını vurdu. Öyle ki yapacağı açıklamayı bugün yapmayacağını, bunu yapmak için en güzel kelimeleri seçmesi gerektiğini söyleyerek evlilik teklifi yapacağının sinyallerini verdi. Naz Hanım bu teklifi sabırsızla beklediğini söylerken, kendisinin eski sevgilisi olan Baha Bey’in yüzünden düşen bir parçaydı. Ancak güzeller güzeli gelin adayı Naz Hanım yaptığı açıklamalarda, Ali Bey’in kendisini anladığını, bu nedenle onunla bir evlilik düşündüğünü söyledi. Hafta boyunca romantik yemeklere çıkan ikilinin beraberlikleri şu anda mükemmel bir şekilde ilerlemektedir diyebiliriz. Bakalım bu beraberlikle ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler meydana gelecek… Bizler de en az sizler kadar büyük bir sabırsızlık ile bekliyoruz. En son gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Zuhal Topal Ali ve Naz’a aşk hayatlarında mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal’la  Ali ve Naz Aşkında Şok Edici Açıklamalar !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.