zuhal topal amir naz hanıma talip oldu

Zuhal Topal Amir’den Naz’a Büyük Sürpriz !

İzdivaç programlarında bir şok edici bir gelişme gündeme geldi.  Sosyal medya fenomeni Zuhal Topal Amir, Naz Hanım’a talip oldu. Kendisinin bu teklifi karşısında hem loca adayları, hem izleyenler hem de güzeller güzeli Naz Hanım adeta şok oldu. Peki Zuhal Topal Amir’in izdivaç teklifine Naz Hanım ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Amir ve Naz arasında büyük bir aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Amir ve Naz aşkında son durum ne ? Zuhal topal Amir ve Naz aşkı nasıl gidiyor ? Zuhal Topal Amir’in Naz’a büyük sürprizi ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zuhal Topal Amir Bey programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde güzeller güzeli gelin adayı Naz Hanım’a talip oldu. Öyle ki bu durum akıllara ikili arasında yeni bir aşk mı başlıyor sorusunu gündeme getirdi. Ancak gelin adayının, damat adayına teklifi ne yazık ki olumsuz oldu. Amir Bey sizlerin de bildiği gibi önceden Yaprak Hanım’a sırılsıklam aşıktı. Şimdiler de ise Naz Hanım’a olan aşkı ile gündeme gelmektedir. Öyle ki o, aşık olduğu zaman asla ve asla vazgeçmek bilmiyor. Bu nedenle programın bugün yayınlanan bölümünde de kendisine güzel bir sürpriz yaptı. Ama bu sürpriz Naz Hanım’ın hoşuna gitmedi. Çünkü sizler de takdir edersiniz ki o hala yakışıklı damat adayı Ali Bey’i seviyor gibi görünmektedir. Bakalım bu konuda ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler gündeme gelecek.

Hediye Paketinden Damat Adayının Kendisi Çıktı !

zuhal topal amirden naza büyük sürpriz
zuhal topal amirden naza büyük sürpriz

Uzun süredir gündemin tartışılan konusu Zuhal Topal Amir Bey’in Naz Hanım’a olan aşkı oldu. İkili arasında yeni bir aşk başlamadığı inkar edilemez bir gerçek. Fakat o, duygularını dile getirmekten asla ve asla vazgeçmiyor. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Amir Bey, güzel gelin adayına kocaman bir hediye paketi yolladı. Yediden yetmişe herkes paketin içerisinden ne çıkacağını merak ederken birden kendisinin çıkması herkesi şok etti. Aynı zamanda onun ani bir şekilde kutudan çıkması hem gelin adayını korkuttu. Hem de tepki vermesine neden oldu. Yediden yetmişe herkes güzeli gelin adayının kendisine evet demesini umarken o hayır yanıtını verdi. Umarız ilerleyen günlerde bu konuda daha yeni gelişmeler gündeme gelir. Kendilerine vermiş oldukları kararların hayırlı olmasını diliyoruz. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Amir’den Olay Yaratan Sürpriz Neydi ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.