zuhal topal birkan ve begüm aşkında son durum ne

Zuhal Topal Birkan, Begüm Hanım’a Talip Oldu !

Birbirlerine oldukça çok yakıştırılan Zuhal Topal Birkan ve Begüm aşkı nihayet gerçek oldu. Programın bugün yayınlanan  bölümünde yakışıklı ve karizmatik damat adayı Zuhal Topal Birkan Bey, daha önceden aynı locada bulunan Demir Bey’inde talip olduğu Begüm Hanım’a talip oldu. İkili arasında yoğun duygular olduğu öğrenildi. Öyle ki bu durum karşısında loca adaylarından Muhammet Bey tepki gösterse de program sunucusu kendilerini çaya göndermek istediğini dile getirdi. Peki Zuhal Topal Birkan ve Begüm arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Birkan ve Begüm aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Birkan ve Begüm ayrıldı mı ? Zuhal Topal Birkan ve Begüm aşkı bitti mi ? Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la programında şok edici bir gelişme daha kendisini gösterdi. Öyle ki yakışıklı ve de karizmatik damat adayı Zuhal Topal Birkan Bey, locanın en güzel gelin adaylarından biri olan Zuhal Topal Begüm Hanım’a talip oldu. Uzun süredir arkadaşlıkları ile gündemden düşmek bilmeyen çift, locadaki bazı isimlerin tepkisine neden oldu. Sizlerin de bildiği gibi programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde de Zuhal Topal Demir Bey, sempatik güzel Begüm Hanım’a talip olmuştu. Bu durum karşısında kendisinin tepki göstermesi beklenirken ne yazık ki kendisi beklenen tepkiyi göstermedi. Zuhal Topal Birkan Bey ise Begüm Hanım’ın çok dominant bir karakter olmamasına rağmen her şeyi dozunda yaptığını bu nedenle onunla görüşmek istediğini belirtti.

Zuhal Topal Birkan ve Begüm Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal birkan begüme yeniden talip oldu
zuhal topal birkan begüme yeniden talip oldu

İzdivaç programlarına damga vuran olaylardan biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Birkan Bey’in Begüm Hanım’a aşk itirafında bulunması oldu. Peki ikili arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki ikili arasında aşk başladığı doğrudur. Öyle ki kendileri zaten bir kaç ay boyunca arkadaşlık adı altında birbirlerini tanıma sürecine girmişlerdi. Şimdiler de ise ikili resmi bir şekilde beraberliklerini sürdüreceğini açıkladılar. Zuhal Topal Birkan ve Begüm aşkında herhangi bir gelişme söz konusu olursa sizleri yeniden bu sayfa üzerinden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Umarız ilerleyen süreç içerisinde kendileri stüdyoya olumlu kararla gelirler. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Birkan ve Begüm Arasında Şok Gelişme!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.