zuhal topal birkan ve luvrita aşkında son durum

Zuhal Topal Birkan ve Luvrita Aşkında Son Durum !

Gündemin en çok tartışılan isimlerinden biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkıdır. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Luvrita Hanım programa daha yeni katılmıştı. Geldiği ilk gün İbrahim Bey ile büyük tartışmaya girse de onun locada hoşlandığı bir isim vardı. Bu isim elbette ki Zuhal Topal Birkan’dı. Kendisi bu izdivaç teklifini kabul etti. Ve artık Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkı resmen başlamış oldu.  İşte detaylar…

zuhal topal birkan ve luvrita
zuhal topal birkan ve luvrita

Son zamanların en çok konuşulan isimleri Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkının enteresan bir şekilde başlamış olmasıdır. Öyle ki programın dün yayınlanan bölümünde Luvrita Hanım Birkan Bey’den hoşlandığını dile getirdi. Bu itiraf karşısında Zuhal Topal kendilerini aday koltuğuna davet etti. Konuşmalar ilerledikçe Birkan Bey annesini isteyecek bir kadın aradığını söyledi. Bunun üzerine ise Luvrita Hanım ” Annen benim ikinci annem olur. Ben Türk yemekleri yapmayı bilmiyorum. Ne güzel annen bana öğretir.” ifadelerini sarf edince olanlar oldu. Çünkü bun cümlelerin ardından Zuhal Topal Birkan ” Zaten bir beğeni vardı. Şimdi bu hoşlantıya döndü. Benim annemi isteyen kadın başımın tacıdır.” ifadelerini sarf etti. Böylece Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkı başlamış oldu.

Zuhal Topal Luvrita Hanım ” Birkan ile Kararım Olumsuz.”

zuhal topal birkan ve luvrita arasında aşk mı başlıyor
zuhal topal birkan ve luvrita arasında aşk mı başlıyor

Zuhal Topal programında bugün olanlar oldu. Dün yayınlanan bölümde ikili çaya çıktı. Bugün ise Luvrita Hanım “Karakterlerimiz çok ters, kararım olumsuz .” ifadelerini sarf etti. Bu cümleler neredeyse yediden yetmişe herkesi şoka soktu. Bir süre sonra ise bu açıklamanın bir şaka olduğunu belirten çiftimiz aşklarının oldukça mükemmel bir şekilde ilerlediğini belirttiler. Öyle ki şu an resmen Zuhal Topal Luvrita ve Birkan aşkı son sürat devam ediyor. Onlar birbirlerini çok sevdiklerini belirtmişler ve yollarına devam edeceklerini açıklamışlardır. Bakalım ilerleyen günlerde bu beraberlik hakkında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Yakın zamanda Zuhal Topal Birkan ve Luvrita ayrıldı mı ? gibi sorularla mı karşılaşacağız yoksa  Zuhal Topal Birkan ve Luvrita aşkı devam mı edecek ? Bekleyelim ve görelim diyoruz. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Luvrita – Birkan Arasında Yeni Bİr Aşk Mı Doğuyor?

Benzer İçerikler

3 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.