zuhal topal birkan ve naz sevgili mi

Zuhal Topal Birkan ve Naz Sevgili mi ?

Birkan ve Naz arasında aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal’la programında Birkan ve Naz’dan gelen şaşırtıcı itiraf nedir ? gibi sorular programın dünkü bölümünde oldukça büyük bir yankı uyandırdı. Bu zamana kadar bir çok kişiyi evlendiren ünlü sunucumuz Zuhal Topal, izdivaç programının dün yayınlanan bölümünde Birkan ile Sevgi ayrılığından sonra Naz’dan gelen itiraflar karşısında oldukça şaşırdı.

Peki Birkan ve Naz’ı karşı karşıya getiren olay neydi ? Bu olayın ardında yatan neden ikilinin birbirlerine besledikleri duyguların olması mı ? Dün canlı olarak yayınlanan Zuhal Topal’la Evlen Benimle programının en çok tartışılan konusu Birkan ve Naz arasına başlayan aşk oldu. Daha önce Sevgi ile bir birliktelik yaşayan Birkan’ın aynı locada bulunan Naz ile arasında yaşananlar izleyenleri adeta şok etti. Öyle ki gündeme damgasını vuran bu konu daha tartışmaya açık ve ilerleyen bölümlerde neler olup biteceği oldukça merak ediliyor.

zuhal topal birkan ve naz aşkı
zuhal topal birkan ve naz aşkı
Sizlerde takdir edersiniz ki Birkan’ı eski sevgilisi olan Sevgi geçtiğimiz günlerde stüdyoya yenieşi Çağrı ile geldi. Bu olayın ardından ise ortaya çıkan şaşırtıcı itiraflar akıllara pek çok sorunun gelmesine neden oldu. Bunlardan en çok sorulanı ise şüphesiz ki Birkan Sevgi’ye inat Naz ile mi çıkıyor? sorusu oldu. İkili yayınlanan bölümde birbirlerinden elektrik aldıklarını belirtirken izleyenler gözlerine inanamadı.

Olayın işleyişi ise şu şekilde oldu. Birkan Sevgi’nin stüdyoda olduğu ilk 3 gün programa katılmadı. Durum böyle olunca herkesin aklına Zuhal Topal’la Birkan programdan ayrıldı mı ? sorusu geldi. Ancak 3 gün sonra kendisini ekranlarımız karşısında gördük. Peki Birkan ile Naz’ın aşkı nasıl başladı dersiniz ? Sizlerinde bildiği gibi Naz önceki bölümlerde Baha ile bir beraberlik yaşamıştı. Bu beraberlik olunca da loca da hiç kimse ile görüşmedi ve kendisine gelen taliplere hayır yanıtını verdi. Aynı şekilde Birkan’da taliplerini geri çevirdi.

Fakat Zuhal Topal’la programının 1 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan programlarında itirafların ardı arkası kesilmedi. Öyle ki uzun süredir ekranlarımız karşısında Naz ve Birkan tartışmasını görmekteydik. Fakat dün edinilen bilgilere göre Naz sosyal medya üzerinden sürekli olarak Birkan’ın fotoğraflarına yorum yapıyor ve mesajlaşıyorlarmış. Gelen itiraflar sonucunda konuşan ikili arasında aşk yaşandığı ortaya çıktı. Öyle ki şu anda Birkan ve Naz ikilisi yollarına birlikte devam ediyorlar.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.