zuhal topal demir ve ebru aşkında son durum ne

Zuhal Topal Demir Eski Aşkı Ebru ile Yeniden Bir Araya Gelecek mi ?

Zuhal Topal’la izdivaç programının en karizmatik damat adaylarından biri olan Zuhal Topal’la Demir’in Eski aşkı Ebru’nun stüdyo’ya gelişiyle aşk dolu anlar yaşandı. Zuhal Topal’la Demir eski aşkının gelmesine oldukça şaşırdı ve aşklarının bitmediğini gözler önüne serdiler stüdyo da duygu dolu anlar yaşandı. Merak edenler için işte detaylar… Zuhal Topal’la Demir’in eski aşkı Ebru Hanım  stüdyo ‘ya geldi.  Ebru Hanım’ın gelmesini Zuhal Topal’la Demir şaşkınlıkla karşıladı. Paravan açıldıktan sonra Zuhal Topal’la Demir eski aşkı Ebru Hanım’a  biraz kırgın gibi görünüyordu. Zuhal Topal’la Demir eski aşkı ebru’ya ” bir anda nereye kayboldun ?”diye sordu.  Ebru Hanım’ın cevabı ise ” öyle gerekiyordu” oldu. Zuhal Topal’la Demir eski aşkı Ebru’yla geçmişteki yaşanılanları konuşmak  ve yeni kararlarını vermek için çaya çıktılar. Peki Zuhal Topal Demir ve Ebru aşkında son durum ne?  Zuhal Topal Demir ve Ebru ayrıldı mı? Zuhal Topal Demir ve Ebru karar anında neler yaşandı?

Zuhal Topal Demir ve Ebru Aşkında Son Durum Ne?

zuhal topal demirin eski sevgilisi ebru
zuhal topal demirin eski sevgilisi ebru

Zuhal Topal Demir ve Ebru aşkında şok edici  gelişmeler meydana geldi. Öyle ki Zuhal Topal Demir’in eski aşkı Ebru stüdyoya geldi. İkili birbirini görünce çok şaşırdı. Yakışıklı damat adayı Demir gözlerine inanamadı. Ancak eski sevgilisi Ebru Hanım’ın stüdyoya gelmesinden çok mutlu oldu. Bu mutluluğunu eski sevgilisine sarılarak gösterdi. Stüdyoda yaşanan romantik anlar loca adayları da dahil olmak üzere neredeyse yediden yetmişe herkesi derinden etkiledi. Öyle ki programı izleyen herkesin kafasında Zuhal Topal Demir ve Ebru aşkındaki son dakika gelişmeleri nedir? şeklinde soru işaretleri oluştu. Çiftimizin aşkı şu anda deli dolu bir şekilde devam ediyor. Kendileri yarın son kararlarını vermek üzere stüdyoya gelecekler. Zuhal Topal Demir ve eski sevgilisi Ebru Hanım’a aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz… İyi günler.

Zuhal Topal Demir’in Yıllar Sonra Eski Aşkı ile Duygusal Buluşması

Benzer İçerikler

3 Yorum

 1. Zuhal Topal Serkanın Luvrita tarafından çok kötü suçlamalarını hiç beğenmedim. Serkan çok kültürlü, medeni bir genç. Davranışlarında hiç bir kusur yok. Luvritanın Serkanın üstüne bu kadar gitmesine bir anlam veremedim. Kendisi konuşmalarına dikkat etmiyor, bağırarak konuşuyor, farkında değil.

  Cevap
 2. Ebru Hanım gerçekten çok hanımefendi bir bayan, Demir Bey ile ne yazık ki yakışmıyorlar. Bence kendisinin şu anda talip olduğu kişi ile aşk yaşaması çok daha mantıklı, kendisi en doğru kararı verdi diye düşünüyorum

  Cevap
 3. Nizami manslroqlu |

  Ebru ve Demir’in ayrılmasına sevindim. Ebru Hanım talip olduğu beyefendi ile daha çok yakışıyor, aynı şekilde demir bey hale hanımla çok yakışıyor

  Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.