zuhal topal demir ve begüm arasında yeni bir aşk mı başlıyor

Zuhal Topal Demir, Milyonlar Önünde Begüm’e Aşkını Haykırdı!

Gündemin en çok konuşulan konularından biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Demir Bey’in kendisinden tam olarak 26 yaş küçük olan Begüm Hanım’a talip olması oldu. Öyle ki bu aşkın imkansız olması kadar stüdyodaki loca adaylarının da büyük tepkisine neden oldu. Peki ikili arasında neler yaşanıyor ? Zuhal Topal Begüm, Demir Bey’in aşk itirafına ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Begüm ve Demir aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Begüm ve Demir arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Demir Bey kime aşık oldu ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Zuhal Topal’la evlilik programının güzel gelin adaylarından Begüm Hanım geldiği günden itibaren bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Türkiye’nin en çok konuşulan gelin adaylarından biri olmuştur.. Geldiği günden itibaren bir sürü talibi gelen Zuhal Topal’la Begüm Hanım, ş uana kadar hiçbir talibine olumlu cevap vermedi. Kalbini çalacak birini arayan Begüm , doğal tavırları ve sıcak kanlılığı ile locanın sevilen gelin adaylarından biri olmayı başardı. Uzun süredir Zuhal Topal’la programında yer alan ve bir türlü evlilik yolunda ciddi bir adım atamayan yakışıklı damat adayı Birkan Bey ile arasında yakınlaşma olan Begüm Hanım’a locanın diğer damat adaylarından bir başka isim talip oldu. Bu durum Zuhal Topal Demir Bey ve Begüm Hanım arasında aşk mu başlıyor sorularını gündeme getirdi. Hemen merak edenler için bu konuya açıklık getirelim. Güzeller güzeli gelin adayımız Begüm Hanım ne yazık ki Demir Bey’e aralarındaki yaş farkından dolayı olumsuz yanıt verdi. Bu durum karşısında yakışıklı damat adayı duygularına ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Zuhal Topal Demir ve Begüm Arasında Yeni Bir Aşk mı Başlıyor ?

zuhal topal begüm ve demir
zuhal topal begüm ve demir

Locanın yakışıklı damat adaylarından Birkan Bey ile aşk yaşayacağı düşünülen Begüm Hanım bugün yayınlanan program da yeni bir talibi ile karşılaştı. Talibine hayır demesi üzerine locanın başka damat adaylarından Muhammed Bey bomba bir açıklama yaptı ve adeta yer yerinden oynadı. Zuhal Topal Muhammet ” Stüdyonun arka tarafında büyük bir aşk var. Begüm Hanım’a aşık biri var. Ve bu loca adaylarından biri. Begüm Hanım’a olan aşkı yüzünden yemek bile yemiyor. ” sözlerini sarf ederek, bu ismin locanın karizmatik damat adaylarından Demir Bey’in olduğunu açıkladı. Muhammed Bey’in açıklaması üzerine Zuhal Topal’la Begüm Hanım şaşkınlığını gizleyemedi. Bütün bu iddialara Demir Bey “Muhammed’in bunu açıklamasını beklemiyordum. Şu an bana da sürpriz oldu. Fark ettiyseniz ben uzun zamandır konuşmuyorum. Yorum dahi yapmıyorum. İmkansız şeyler var hayatta. Birkan ile olan arkadaşlıkları gözlemliyordum bir süredir. Begüm ilk geldiği günden beri hoşlanmıyorum ama tabi ben bu aşkı içimde yaşadım. Ama bu aşkım karşılıksız. “ sözlerini sarf etti. Ancak gelin adayı kesinlikle ve kesinlikle bu aşkın mümkün olamayacağını dile getirdi.

Zuhal Topal Demir, Begüm’e Talip Oldu !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.