zuhal topal demir yağmur ve firdevs kavgası

Zuhal Topal Demir, Yağmur ve Firdevs Kavgası !

Gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zuhal Topal Demir ve Yağmur aşkı bitti. Bu aşkı bitmesi ile birlikte iki farklı farklı taliplerini aramaya koyuldular. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Demir Bey’e eski loca arkadaşlarından biri olan Firdevs Hanım talip geldi. Bu talip locada bulunan bir diğer isim olan Yağmur Hanım’ı çıldırdı. Zuhal Topal Demir, Yağmur ve Firdevs kavgasından işte detaylar…

zuhal topal demir ve firdevs
zuhal topal demir ve firdevs

Zuhal Topal Demir ve Yağmur aşkı olaylı bitti. Öyle ki programın bir çok bölümünde Yağmur Hanım’ın Demir Bey ile sürekli kavga etmesi loca adayları da dahil olmak yediden yetmişe herkesin tepkisine neden oldu. Bugün yayınlanan bölümde Zuhal Topal Demir Bey’e  çok eskiden loca arkadaşlarından biri olan Firdevs Hanım talip olarak geldi. Aynı zamanda Firdevs Hanım Yağmur Hanım’ında eski bir arkadaşı idi. Durum böyle bir hal alınca Zuhal Topal Yağmur Hanım çileden çıktı. “Ben sana abla dedim. Sana tüm sırrımı verdim. Sana güvendim. Senin şu yaptığına bak!” gibi sözleri ile gündeme damgasını vuran Zuhal Topal Yağmur Hanım yine locadaki adayların tepkisi ile karşı karşıya geldi. Peki Zuhal Topal Demir ve Firdevs arasında yeni bir aşk mı doğuyor ? Zuhal Topal Demir Bey Firdevs Hanım’ın teklifine ne dedi ? Ayrıntılar sizlerle.

Zuhal Topal Demir Bey Firdevs Hanım’a ” Hayır!” dedi.

zuhal topal  yağmur hanım
zuhal topal yağmur hanım

Zuhal Topal Demir Bey olay yaratan talibinde “Hayır” yanıtını verdi. Durum böyle olunca yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Demir Bey’in Firdevs Hanım’a hayır demesinin nedeni Yağmur Hanım mı oldu ? şeklindeki soruları yönelttiler. Bu nedenle belirtmek isteriz ki bu kararda Yağmur Hanım’ın kesinlikle bir etkisi yoktur. Çünkü Demir Bey Hayır demeden önce yapmış olduğu açıklamalarda önemli noktalara değindi. Öyle ki yakışıklı damat adayımız ” Ben bir gün evlenirsem gelinimin gelindiğini Firdevs Hanım dikecekti. Bana bu şekilde söylemişti. Bu nedenle ben kesinlikle kendisi ile duygusal bir şey düşünmüyorum. Bu zamana kadarda duygusal bir şey hissetmedim.” sözlerini sarf etti. Her iki adayımızda şimdilerde ayrı ayrı taliplerini arıyor diyebiliriz. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak. Bekleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.