zuhal topal deniz programdan kovuldu mu

Zuhal Topal Deniz Programdan Kovuldu mu ?

Evlilik programlarının yakışıklı damat adaylarından biri olarak bilinen Zuhal Topal Deniz programdan kovuldu ! Öyle ki yapılan açıklamalar karşısında izleyen herkes şok oldu. Program sunucusu yakışıklı damat adayına söz vermeyince olanlar oldu. Peki Zuhal Topal Deniz neden programdan kovuldu ? Zuhal Topal Deniz kovulduktan sonra ne gibi açıklamalarda bulundu ? Zuhal Topal Deniz’in kovulma görüntülerinde şok eden ayrıntı neydi ? Zuhal Topal neden Deniz’i konuşturmadı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Gündemin en çok konuşulan İzdivaç programında şok edici görüntüler gündeme geldi. Öyle ki Zuhal Topal Deniz canlı yayında program sunucu tarafından resmen kovuldu. Peki Zuhal Topal Deniz neden kovuldu ? Merak nedenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki canlı yayında açıklama yapan Zuhal Topal “Duyduklarımız ve gördüklerimiz bizi çok üzüyor, hayal kırıklığına uğratıyor. Biz bu kadar iyi niyetliyken bu kadar dürüst davranırken, loca adaylarına kucak açıyorken, bir abla, bir kardeş, bir arkadaş olarak  yaklaşmaya çalışırken maalesef içimizde bazı arkadaşlarımızın pek de öyle olmadığını  öğrendik. Ve çok üzüldük hayal kırıklığı yaşadık. ” şeklinde açıklamalarda bulundu. Deniz Bey’e ağır ithamlarda bulunan program sunucusu sözlerine şu şekilde devam etti. ” Arkamızdan iş çevirecek ve iyi niyetli olmayan insanlarla yolumuza devam edemeyiz.” sözlerini sarf etti. Bu nedenle yakışıklı damat adayının artık programda bulunmasını istemediklerini açıklayarak, kendisinin stüdyodan çıkmasını istendi.

Zuhal Topal’dan Şok Açıklamalar !

zuhal topal deniz programdan neden kovuldu
zuhal topal deniz programdan neden kovuldu

Geçen seneden beri Zuhal Topal’la programında olan Deniz Bey programın geçen cuma yayınlanan bölümünde maalesef stüdyodan kovuldu. Program sunucusu ve Aslı Hanım’ın açıklamalarından sonra damat adayı stüdyodan dışarı çıkartıldı. Gündemde yer alan iddialara göre ise Deniz Bey’in bir diğer damat adayı olan Baha Bey’in tarafını tuttuğu için kovulduğu söylendi. Program sunucusu Zuhal Topal “Arkamızdan iş çevirecek ve iyi niyetli olmayan insanlarla yolumuza devam edemeyiz, Deniz Bey’i stüdyodan dışarıya alabilir miyiz!” dedi. Oldukça sinirlenen güzel sunucu Zuhal Topal loca adaylarına dönerek “Şu anda, şimdi locadan ayrılmak isteyen varsa ayrılabilir, imzaladığımız sözleşme için eğer burada oturuyorsanız programdan hemen şimdi ayrılabilirsiniz!” sözlerini sarf etti. Program sunucusunun yaptığı açıklamalarda Zuhal Topal Deniz Bey’in kovulmasının asıl nedeni olarak ise program hakkında yalan yanlış açıklamalarda bulunması ve sözleşme sorunu ile locada oturduğunu hakkında açıklamalar yapmasıdır. Bu konuda ilerleyen günlerde yeni bilgiler söz konusu olursa sizleri yeniden bilgilendireceğimizi lütfen unutmayınız. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Deniz Kovulma Anı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.