zuhal topal deniz ve nagehan neden ayrıldı

Zuhal Topal Deniz ve Nagehan Ayrıldı mı ?

Adeta genç kızların sevgilisi haline gelen Zuhal Topal Deniz ve Nagehan arasında büyük sorunlar yaşanıyor. İkili sizlerinde bildiği gibi sürpriz bir şekilde görüşme kararı almışlardır. Fakat yayından sonra görüşen çiftimiz arasında pek çok kavga yaşandı. Peki bu kavgaların asıl nedeni neydi ? Zuhal Topal Deniz ve Nagehan neden ayrıldı ? Zuhal Topal Nagehan, Serkan’a mı talip oldu ? Zuhal Topal Deniz ve Nagehan aşkı bitti mi ? Zuhal Topal Deniz ve Nagehan aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la programının dün yayınlanan bölümünde sizlerinde bildiği gibi güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Nagehan Hanım yakışıklı damat adayı Deniz Bey’e talip olmuştu. Öyle ki bu teklif karşısında Deniz Bey gelin adayını çaya çıkarmıştı. Peki Zuhal Topal Deniz ve Nagehan aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki sizlerinde bildiği gibi yakışıklı damat adayımız bir hayli uzun süre önce  bir daha loca adaylarından hiç kimseyi tanıma yoluna girmeyeceğini açıklamıştı.  Fakat Zuhal Topal Deniz’den bir türlü vazgeçmeyen Nagehan Hanım en sonunda Deniz Bey’i ikna ederek çaya çıkmayı başardı. Dün akşam yayın sonrasında  görüşen çiftimiz yağmur altında romantik yürüyüş yaptılar. Ancak bu beraberlik maalesef kusursuz bir şekilde ilerlemedi. Zuhal Topal Deniz ve Nagehan arasında Serkan krizi yaşandı. Şimdilerde ise çiftimiz taliplerini ayrı ayrı talip alma kararı ile gündeme gelmişlerdir.

Zuhal Topal Yaprak Hanım Deniz Bey’i mi Seviyor ?

zuhal topal deniz ve nagehan aşkı bitti mi
zuhal topal deniz ve nagehan aşkı bitti mi

İzdivaç programlarının en olaylı gelin adaylarından biri olan Zuhal Topal Deniz ve Yaprak arasında aşk mı başlıyor ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi sempatik gelin adayımız daha önce Uğur Bey’e talip olmuştu. Fakat şimdilerde ise taliplerini arama kararı alarak adından sıkça söz ettirmiştir. Haberlerde yer alan iddialara göre çekici güzelimiz Zuhal Topal Nagehan Hanım, Yaprak Hanım’ın hala Deniz Bey’i sevdiğini iddia etti. Ancak yakışıklı damat adayımız bu konuda bir hayli netti. Loca adaylarının da açıklaması ile birlikte Zuhal Topal Yaprak Hanım’ın Deniz Bey’e mesaj attığı öğrenildi. Bu durum karşısında güzel gelin adayı Zuhal Topal Nagehan Hanım duygularına hakim olmadı. Yapılan  bu açıklamalar ise Zuhal Topal Yaprak ve Çağrı aşkınında bitmesine neden oldu. Bakalım bu beraberlikte ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Deniz ve Nagehan Arasında Şok Gelişme!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.