zuhal topal ibrahim ve dilek aşkında son durum ne

Zuhal Topal İbrahim, Dilek’i Etkilemek İçin Michael Jackson Oldu !

Gündemin en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Zuhal Topal İbrahim ve Dilek aşkı tam gaz devam ediyor. Çiftimizin birbirlerine çektiği recaller bitmek tükenmek bilmezken, yakışıklı damat adayımız da yapmış olduğu tiplemeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Peki Zuhal Topal İbrahim ve Dilek ayrıldı mı ? Zuhal Topal İbrahim’in Michael Jackson dansı beğenildi mi ? Zuhal Topal İbrahim ve Dilek aşkında son durum ne ? Zuhal Topal İbrahim ve Dilek kavgasında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

İzdivaç programlarının en çok yakışan çiftlerinden biri olan Zuhal Topal İbrahim ve Dilek arasında yaşananlar bitmek tükenmek bilmiyor. Çünkü onlar sizlerinde bildiği gibi daha birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren çok etkilenmişlerdir. Ancak kendilerinin arasında yaşanan pek çok atışma sürekli olarak problem çıkarmaktadır. Fakat bilinmesinde fayda olacaktır ki onların tatlı sert atışmaları her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanmalarına vesile olmaktadır. Peki Zuhal Topal İbrahim ve Dilek aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Programın geçen haftalarında yollarını ayırma kararı alan çiftimizin beraberliği ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü bitmiyor. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde ise Zuhal Topal İbrahim, Michael Jackson kılığına girerek yeniden Dilek Hanım’a talip oldu. Gelin adayı her ne kadar sert tepkileri ile gündeme gelse de şimdilik damat adayını affetmiş gibidir.

Zuhal Topal Dilek ve İbrahim Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal ibrahim ve dilek ayrıldı mı
zuhal topal ibrahim ve dilek ayrıldı mı

Son zamanların en popüler çiftlerinden biri olarak bilinen Zuhal Topal Dilek ve İbrahim aşkında şok edici gelişmeler gündeme geldi. Öyle ki ikilinin aşkı sizlerinde bildiği gibi programın bu hafta yayınlanan bölümünde çok zor sınavlarda geçti. Güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Dilek’in İbrahim Bey’e okuduğunu recallerin yanı sıra bu konularda çok da iyi olmayan yakışıklı damat adayı Zuhal Topal İbrahim Bey’den Dilek Hanım’a okunan recaller de gündeme damgasını vurdu. Peki ikili arasında yaşananlarda son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Çiftimiz program sunucusu olan Zuhal Topal’ında desteği ile stüdyodan çay içmek üzere ayrıldılar. Şu anda da çok mutlu olduklarını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. İkiliye aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal İbrahim ve Dilek’ten Yüzünüzü Gülümsetecek Görüntüler…

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.