zuhal topal melih sevgilisi kim

Zuhal Topal Melih’in Gizemli Sevgilisi Kim ?

zuhal topal melih ve nazlı aşkı
zuhal topal melih ve nazlı aşkı

Sosyal medya hesaplarında boy boy fotoğrafları görülen Zuhal Topal Melih’in gizemli sevgilisi kim ? sorusu gündemin en çok konuşulan konularından biri olmuştur. Yakışıklı damat adayımız sizlerinde bildiği gibi daha önce locadan güzeller güzeli bir gelin adayı lan Melisa ile deli dolu bir aşk yaşamıştı. Ancak anlaşamadıkları gerekçesi ile yollarınıa ayırma karar aldılar diyebiliriz. Bunun üzerine Zuhal Topal Melih ve Melisa ayrıldı. Yollarına ayrı ayrı devam etme kararı aldılar. Fakat bir süre sonra Zuhal Topal Melih Melisa’ya ayrılık mektubu yazdı, aşk mektubu yazdı yine de beraberlikleri bir türlü ilerlemedi. Şimdilerde ise kendisinin sosyal medya hesabında yeni bir bayan ile deli dolu bir aşk yaşadıklarını söyleyebiliriz. Öyle ki dün yayınlanan bölümde de gayet net bir şekilde görüldüğü gibi Melih gelen talibine direk olarak hayır dedi. Açıklamasında ise “Benim sevgilim var.!” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Melih’in yeni sevgilisi kim ? Zuhal Topal Melih kiminle birlikte sorularını gündeme getirdi. Hemen bu konuya siz değerli ziyaretçilerimiz için açıklık getirelim.

zuhal topal melih gizemli sevgilisi kim
zuhal topal melih gizemli sevgilisi kim

Zuhal Topal Melih’in yeni sevgilisi Nazlı isimli sarışın bir bayandır. İkili daha yeni yeni bir beraberlik yaşmaya başlamışlardır. Bu beraberlik uzun süre boyunca konuşulacak gibi gözükmektedir. Hatta öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde de Zuhal Topal Melih’in sosyal medyada fotoğraflarını paylaştığı sevgilisi Nazlı ile bugün canlı yayında karşı karşıya geleceğini açıkladı.Öyle ki tepkilerini de oldukça sert oldu. Kendisi locadaki herkese meydan okudu. Zuhal Topal Melih locadaki arkadaşlarına “Bugün burada ne söylemek istiyorsanız söyletin, yarın o kız gelinde lütfen onun canını sıkmayın burada!” ifadelerini kullandı. Şimdilik durum bunlardan iberettir. Bakalım ilerleyen zamanlarda kendileri hakkında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Zuhal Topal Melih’in sevgilisi kim ? sorusuna Melisa’dan büyük bir tepki geldi. Bu tepki ise şu şekilde oldu. Melisa ” Daha düne kadar bana aşk mektupları yazıyordu.” ifadelerini kullandı. Bakalım bugün yayınlanan bölümde neler olacak. Melih ve Nazlı çiftine mutluluklar diliyoruz.

Zuhal Topal Melih ve Melisa Aşkı Bitti!

Benzer İçerikler

3 Yorum

  1. melih ve melis hayrani |

    Melis ve melih çok yalisiyonuz melis locadcan cik elini bekle eğer onunla olmazsan pişman olabilirsin??????????????????????????????????

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.