zuhal topal lütfiye ve naz kavgası

Zuhal Topal Naz ve Lütfiye Kavgası Olay Oldu !

İzdivaç programlarında şok edici bir gelişme daha kendisini gösterdi. Öyle ki Zuhal Topal Naz ve Lütfiye kavgası olay oldu. Peki Zuhal Topal Naz ve Lütfiye neden kavga etti ? Zuhal Topal Naz ve Lütfiye kavgasındaki görüntüler neden kesildi ? Zuhal Topal Naz ve Lütfiye neden birbirine girdi ? merak edenler için işte detaylar…

zuhal topal lütfiye ve naz kavgasından görüntüler
zuhal topal lütfiye ve naz kavgasından görüntüler

İzdivaç programlarında olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Zuhal Topal Naz ve Lütfiye kavgasından görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Hemen bu kavganın detayları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adaylarımız sizlerinde bildiği gibi çok eskiden dost olarak bilinmekteydiler. Onların arkadaşlığı mükemmel bir şekilde ilerlerken geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı problemlerden dolayı kendileri dostluklarını bitirmek adına önemli bir karar almışlardır. Öyle ki bugün canlı yayında Zuhal Topal Naz Hanım’ın Lütfiye ve Muhammet ilişkisine yorum yapması ortalığı karıştırdı. Çünkü onlar artık arkadaş değillerdi. İkilinin saç saça kavgaya girmesi üzerine vtr görüntüleri ile yayın kesildi.

Zuhal Topal Naz ve Lütfiye Neden Kavga Etti ?

Zuhal Topal Naz ve Lütfiye kavgası ve bu kavgadan görüntüler gündeme damgasını vurdu. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Baha ve Angelina ilişkisi üzerine Naz Hanım görüşlerini dile getirirken Lütfiye Hanım’ın araya girerek kötü bir yorum yapması üzerine Naz Hanım çileden çıktı. Aynı zamanda Baha Bey’de çok büyük bir tepki gösterdi. Öyle ki Zuhal Topal Baha Bey ” Lütfiye sözlerinde dikkat et. Senin açından hiç iyi olmaz. Seni burada bozarım.” sözlerini sarf etti. Bunun üzerine ise  Naz Hanım’da araya girerek Lütfiye Hanım’ın susmasını istedi. Fakat Lütfiye Hanım susmadı. Bunun üzerine program sunucu Zuhal Topal Lütfiye Hanım’ın dışarı çıkarılmasını istedi. Bunun üzerine ise Naz Hanım ayağa kalkarak Lütfiye Hanım’a saldırdı. Zuhal Topal Lütfiye ve Naz kavgası görüntüleri ilerleyen günlerde yayınlanacaktır. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.