zuhal topal olkandan melisa hanıma sürpriz evlilik teklifi

Zuhal Topal Olkan’dan Melisa’ya Sürpriz Evlenme Teklifi !

Gündemin en çok konuşulan konularından biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Olkan’ın güzeller güzeli Melisa Hanım’a sürpriz bir şekilde evlenme teklifi etmesi oldu. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi birbirlerine çok yakışan çiftimiz uzun süredir birbirlerini tanımaktaydılar. Güzel birliktelikleri olan ikili programın bugün yayınlanan bölümünde evlilik yolunda giden ilk adımı attılar. Peki Zuhal Topal Olkan’ın evlilik teklifi karşısında Melisa Hanım ne cevap verdi ? Zuhal Topal Melisa ve Olkan evleniyor mu ? Zuhal Topal Olkan ve Melisa aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Melisa ve Olkan ayrıldı mı ? Zuhal Topal Melisa ve Olga aşkı bitti mi ? Merak edenler için işte o ayrıntılar…

İzdivaç programlarının en çok konuşulan birlikteliklerinden biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Melisa ve Olkan aşkıdır. İkili sizlerin de bildiği gibi uzun süredir bir beraberlik yaşıyorlardı. İkili Zuhal Topal’la stüdyosunda tanışmışlar ve birbirlerinden gerçek anlamda çok hoşlanmışlardı. Şimdiler de ise ikilinin mükemmel giden bir beraberlikleri olduğunu söylesek bir hayli yerinde ve de doğru bir ifade kullanmış olacağız. Sizlerin de bildiği gibi geçmiş dönemlerde Zuhal Topal Melisa ve Melih Bey arasında da büyük bir aşk yaşanmıştı. Yakışıklı damat adayı askere gitmeden önce yeniden Melisa Hanım ile barışmak istediğini dile getirdi. İkili barıştı ancak bir süre sonra yine aralarında problem çıktı ve bu nedenle yine yollarını ayırdılar. Bu karar üzerine güzeller güzeli gelin adayı yeniden taliplerini aramak için stüdyoya geldi. Şu anda ise evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Zuhal Topal Olkan ve Melisa Ne Zaman Evlenecek  ?

zuhal topal olkan ve melisa evleniyor mu
zuhal topal olkan ve melisa evleniyor mu

Güzel bir evlilik teklifi ile stüdyoya gelen Zuhal Topal Olgan Bey, güzeller güzeli gelin adayının kalbini çalmak konusunda bir hayli başarılı oldu. Bu nedenle programın bugün yayınlanan bölümünde ellerinde çiçeklerle kendisine evlilik teklifi etti. Peki bu teklif karşısında Melisa Hanım ne yanıt verdi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İkili şu anda çok mutludur. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımız da genç damat adayının evlilik teklifini kabul etti. Şu anda ise bir hayli mutlu bir şekilde ilerleyen beraberlikleri olduğunu söyleyebiliriz. Programın ilerleyen bölümlerinde bu konuda daha net ve daha güncel bilgilerin gündeme geleceğini söyleyebiliriz. Bakalım kendilerini gelinlik ve damatlık ile görebilecek miyiz. Bu konudaki bilgiler büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Olkan’ın Sürpriz Evlenme Teklifine Melisa’nın Cevabı Ne Oldu?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.