zuhal topal serkan ve esin neden ayrıldı

Zuhal Topal Serkan ve Esin Neden Ayrıldı ?

İzdivaç programlarının en karizmatik isimlerinden biri olarak bilinen Zuhal Topal Serkan sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda aynı locada bulunan sempatik gelin adaylarından biri olan Esin Hanım’a talip oldu. İkili yakın zamanda tanışıyor olmasına rağmen çok büyük bir aşk yaşıyorlar diyebiliriz. Ancak bu aşkta bazı problemler de elbette ki yok değil. Peki Zuhal Topal Serkan ve Esin Aşkı neden bitti ? Zuhal Topal Serkan ve Esin ayrıldı mı ? Zuhal Topal Serkan ve Esin aşkında son durum ne ? Merak edenler için en önemli detayları bu sayfa üzerinden siz değerli ziyaretçilerimize aktarıyoruz…

Yakışıklı damat adayı Serkan ve güzeller güzeli gelin adayı Esin Hanım arasındaki aşk krizi her geçen gün daha da büyüyor. Çiftimiz sizlerin de bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde ayrılık kararı ile stüdyoya döndü. Bu karar karşısında karizmatik damat adayı Serkan Bey gözyaşlarına boğuldu. Öyle ki onların arasındaki duyguların çok yoğun olduğu gerçeği inkar edilemez. Eminiz ki şu anda yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Serkan ve Esin barıştı mı sorusuna yanıt arıyordur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Ne yazık ki ikili henüz barıştıklarına dair herhangi bir açıklamada bulunmamışlardır. Ancak programın ilerleyen bölümlerinde bu konuda daha net açıklamalar gündeme gelecektir.

Zuhal Topal Serkan ve Esin Aşkında Son Dakika !

Güzelliği ile dillere destan olan Zuhal Topal Esin Hanım genç damat adayı Serkan Bey ile aralarında yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle ayrılma kararı aldılar. Fakat kendileri hala tam olarak beraberliklerinin noktalamalarının ardındaki bazı nedenleri açıklamamak konusun ısrarcı davranıyorlar. Peki Zuhal Topal Serkan ve Esin aşkında son durum ne ? İkili son bir kez daha görüşmek istediklerini dile getirdiler. Fakat yine de olumlu karar vereceklerini düşünmüyorlar. Bakalım ilerleyen günler içerisinde bu konuda ne gibi gelişmeler kendisini gösterecek. Zuhal Topal Serkan Bey ve güzeller güzeli gelin adayı Esin Hanım’a verdikleri kararı hayırlı olmasını dileriz. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Serkan ve Esin Aşkı Bitti Mi ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.