zuhal topal serkan ve güler aşkında son durum ne

Zuhal Topal Serkan ve Güler Aşkında Son Durum Ne ?

İzdivaç programlarının en renkli çiftlerinden biri olan Zuhal Topal Serkan ve Güler aşkında olaylar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. İkilinin yaşadığı aşk kadar tanışma öyküleri de son derece ilgi çekici. Peki Zuhal Topal Serkan ve Güler arasında aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Serkan’ın eski talibi ile yeni talibi neden birbirine girdi ? Zuhal Topal Serkan, Nagehan ve Günay kavgasının nedeni neydi ? Merak edenler için işte detaylar…

Gündemin en çok konuşulan beraberliklerinden biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Serkan ve Güler arasında yaşananlardır. İkili sizlerinde bildiği gibi şu anda birbirlerine aşık değillerdir. Sadece çay içip birbirlerini tanımaya çalışmaktadırlar. Peki Zuhal Topal Serkan ve Güler ayrıldı mı ya da Zuhal Topal Serkan ve Güler aşkı bitti mi ? gibi soruların gündeme gelmesindeki asıl neden nedir ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Güler, Serkan Bey’in bir önceki talibi olan Nagehan Hanım ile çok yakın arkadaş olarak bilinmektedir. Bu nedenle Serkan Bey ne yazık ki Güler Hanım’a güvenmediğini dile getirmiştir.  Bu nedenle gelin adayımız, damat adayına kendisini açıklamak adına elinden ne geliyorsa yapmaktadır.

Zuhal Topal Nagehan ve  Güler Neden Kavga Etti ?

zuhal topal güler ve serkan ayrıldı mı
zuhal topal güler ve serkan ayrıldı mı

Son zamanların en popüler isimleri olan Zuhal Topal Nagehan ve Güler, yakışıklı damat adayı Serkan yüzünden birbirine girdi. İkilinin kavgası stüdyoda büyük tepkilere neden oldu. Peki Zuhal Topal Güler ve Nagehan neden kavga etti ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin kavga etmesinin asıl nedeni ikisinin de aynı damat adayına aşık olmasıdır. Fakat programın bugün yayınlanan bölümünde de görüldüğü gibi Zuhal Topal Serkan Bey, Güler Hanım ile çaya çıkmak istediğini dile getirdi. Ancak devamında ise Zuhal Topal Nagehan Hanım’ın kendisine mesaj attığını belirtti. Peki bu mesajın içeriği tam olarak neydi ? Güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Nagehan, Serkan Bey’e “Bana bir şans vermeliydin.” şeklinde mesaj attı. Bu durum olayları şiddetlendirdi. Programın ilerleyen bölümlerinde daha net bilgilerin gündeme geleceği düşünülmektedir. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Serkan’ın Eski Talibi ile Yeni Talibi Arasında Büyük Kriz!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.