zuhal topal hanife ve serkan barıştı mı

Zuhal Topal Serkan ve Hanife Barıştı mı ?

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri de şüphesiz ki Zuhal Topal Serkan ve Hanife yeniden barışacak mı sorusu oldu. Öyle ki onlar sizlerin de bildiği gibi programın geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinde son derece büyük bir aşk yaşamışlardı. Ancak Hanife Hanım’ın almış olduğu ani bir karar ile bu aşk bitmişti. Şimdiler de ise herkesin en çok merak ettiği şey ise Zuhal Topal Serkan, Hanife Hanım’a ikinci şansı verecek mi sorusu oldu. Peki Zuhal Topal Serkan ve Hanife yeniden mi barıştı ? Zuhal Topal Serkan ve Hanife aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Serkan ve Hanife arasında neler oluyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la İzdivaç programının gözde gelin adayı Hanife Hanım dün yayınlanan programda yakışıklı damat adayı Serkan Bey’e talip oldu.  Onlar daha önce de bir beraberlik yaşamışlardı ancak ne yazık ki Hanife Hanım’ın güven sorunları nedeniyle yollarını ayırma kararı vermişlerdi. Fakat şimdilerde güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Hanife yeniden Serkan Bey ile bir aşk yaşamak istediğini dile getirdi. Sizlerin de bildiği gibi Hanife Hanım’a talip olarak gelen Serkan Bey ile güzeller güzeli gelin adayı arasında kopan ipler bir türlü  birleşememişti. Fakat dün yayınlanan programda Zuhal Topal Hanife Hanım, Serkan Bey’e hislerinin arkadaşlıktan daha ötede olduğunu ve birbirlerine bir kez daha şans vermelerini gerektiğini söyledi. Bu durumda ise Zuhal Topal Serkan Bey’in cevabı ise olumlu olmuş ve beraber vakit geçirmek için stüdyodan birlikte ayrılmışlardı.

Zuhal Topal Serkan’ın Annesi Lütfiye Hanım: Hanife’yi Gelinim Olarak Görmek İstiyorum !

zuhal topal hanife ve serkan aşkında son durum ne
zuhal topal hanife ve serkan aşkında son durum ne

Programın dün yayınlanan bölümünden sonra Zuhal Topa güzeller güzeli gelin adayı Hanife ve Serkan Bey bir hayli romantik dakikalar geçirdiler. Kafasının karışık olduğunu söyleyen Serkan Bey ” Hanife’nin benim için önemi çok ama benim korkularım var.  Ya tekrar bırakıp giderse beni ?” sözlerini sarf ederek endişelerini dile getirdi. Ancak bugün yine programdan sonra İstanbul Ortaköy’de oldukça aşk dolu dakikalar geçirdiler. Bu görüntüleri izleyen hayranları oldukça mutlu oldu. Bugün tekrar karar anı için bir araya gelen çift, pek çok açıklamaları ile gündeme damgasını vurdular. Peki Zuhal Topal Hanife ve Serkan barıştı mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Serkan’ın annesi Lütfiye Hanım yayına bağlandı. Yaptığı açıklamalarda Hanife Hanım’ı gelini olarak görmek istediğini söyleyen kaynana adayı oğlu Serkan Bey ile yeniden barışmasını istediğini dile getirdi. Şimdilerde ise ikili aşklarına kaldıkları yerden devam etmektedirler. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Serkan, Hanife Hakkında Günlerdir Beklenen Kararını Sonunda Açıkladı !

Benzer İçerikler

2 Yorum

  1. Serkan ve Hanife aşkı yeniden mi başladı cidden ya ? Ben onların ayrıldıklarını düşünüyodum, ben Serkan’a talip olcaktım.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.