zuhal topal serkan ve öznur aşkında son durum ne

Zuhal Topal Serkan’ın Hanife’ye Çok Benzeyen Talibi Öznur Hanım ile Aldığı Karar Şok Etti !

Programın en çok tartışılan isimlerinden olan Zuhal Topal Serkan ve Öznur aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Ancak tüm bunlardan ziyade güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Öznur Hanım’ın, Serkan Bey’in eski talibi olan Hanife Hanım ile olan benzerliği izleyenler adeta şok etti. Peki Zuhal Topal Serkan ve Öznur aşkında son durum ne  ? Zuhal Topal Öznur ve Serkan aşkı bitti mi ? Zuhal Topal Serkan ve Öznur ayrıldı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarının en yakışıklı damat adaylarından biri olarak bilinen Zuhal Topal Serkan Bey’e öyle bir talip geldi ki, kendisi adeta karşısında eski sevgilisi Hanife Hanım’ı gördü. Ancak çiftimiz arasında bazı problemler de kendisini göstermedi değil. Peki Zuhal Topal Serkan ve Öznur aşkında son durum ne ? Hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki ikili sizlerin de bildiği gibi aldıkları karar doğrultusunda bir çaya çıktılar. Çiftimizin görüşmesi bir hayli olumlu bir şekilde ilerlerken, yakışıklı damat adayımızın yapmış olduğu bir tepki stüdyodan Dürdane Hanım’ın sert tepkisine neden oldu. Öyle ki genç gelin adayı tek taş istediğini söylediğinde karizmatik damat adayı tek taşın çok pahalı olduğunu bu nedenle alamayacağını söylemesi gündemin en çok tartışılan konularından biri oldu.

Zuhal Topal Öznur, Serkan Bey’in Kalbini Çalmak Konusunda Bir Hayli Kararlı !

zuhal topal serkanın talibi öznur hanım hanifeye olan benzerliği ile dikkat çekti
zuhal topal serkanın talibi öznur hanım hanifeye olan benzerliği ile dikkat çekti

Uzun süredir gündemin çok tartışılan konularından biri de Zuhal Topal Öznur ve Serkan aşkıdır. Sizlerin de bildiği gibi güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Öznur Hanım, programda daha önce de bulunan ve Serkan Bey ile görüşmesi olan Hanife Hanım’a aşırı derece benzemektedir. Peki ikilinin aşkı nasıl gidiyor ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Öznur ve Serkan aşkı son sürat devam ediyor. Çünkü onlar birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren bir hayli hoşlanmışlardır. Ancak ilerleyen günlerde bu konuda ne gibi gelişmeler meydana gelecek bilinmemektedir. Umarız Zuhal Topal Serkan ve Öznur aşkı ayrılık ile sonlanmaz. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Öznur’un Hangi Sözleri Locadan Büyük Tepki Aldı?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.