zuhal topal zeliha ve muhammet aşkı

Zuhal Topal Zeliha Programa Veda Etti!

İzdivaç programlarının sıkı takipçileri de gayet iyi bilirler ki geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal Zeliha locadaki damat adaylarından biri olan Muhammet Bey’e talip oldu ve ona aşık olduğunu dile getirdi. Bu teklif üzerine kendisi red yanıtı aldı. Bu durum karşısında ise gözyaşlarına boğuldu. Fakat Zuhal Topal Muhammet verdiği karardan hiç bir şekilde geri adım atmadı. Zeliha programı terk etti. İşte detaylar…

zuhal topal zeliha programa veda etti
zuhal topal zeliha programa veda etti

Güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Zeliha ve Muhammet aşkı uzun süredir gündemde adeta bomba etkisi yaratıyordu. Öyle ki kendileri oldukça uzun zamandır locada arkadaş olarak beraberliklerini sürdürüyorlardı. Bu arkadaşlık kısa zaman sonra tek kişilik ve karşılıksız bir aşk dönüşmüştü. Zuhal Topal Muhammet Zeliha’nın ona olan aşkını hiç bir şekilde kabul etmek istemedi. Çünkü kendisi ona karşı hiç bir şekilde hiç bir duygu beslemiyordu. Durum böyle olunca ” Ben kendime bunu yapmak istemiyoruz. Bir şey hissetmiyorum. Hissedemeyeceğimi de biliyorum. Neden bunu kendime yapayım ?” sözlerini sarf etti. Bu sözler güzel gelin adayı Zuhal Topal Zeliha Hanım’ı oldukça çok üzmüştü. Kendisi programa veda etmek istediğini artık devam etmeyeceğini dile getirdi.

Zuhal Topal Muhammet ” Zeliha’ya Karşı Hiç Bir Şey Hissetmiyorum.”

zeliha neden zuhal topalla programından gitti
zeliha neden zuhal topalla programından gitti

Zuhal Topal’la Evlen Benim programında duygu dolu bir an daha yaşandı. Aşkına karşılık bulamayan Zeliha artık locada oturmak istemediğini belirtti ve tüm ısrarlara rağmen stüdyodan gitti. Bu durum karşısında yakışıklı damat adayımıza oldukça büyük tepkiler geldi. Zuhal Topal Muhammet ” Zeliha’ya karşı hiç bir şey hissetmiyorum. Sevemiyorum elimde değil. Benim profilimde biri değil. Ben taliplerimi aramak istiyorum. Zeliha’nın üzülmesini kesinlikle istemiyorum. Benim için ağlamasın.” şeklinde ifadelerde bulununca yine yakışıklı damat adaylarından biri olan Zuhal Topal Birkan Bey’in tepkisi ile karşı karşıya geldi. İlerleyen günlerde tekrar Zeliha stüdyoya gelir mi bilinmez ama şimdi herkes Zuhal Topal Zeliha stüdyoyu neden terk etti ? sorusunu yöneltmekten kendilerini alamamaktadır. İzleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Zeliha’dan Olay Yaratan Muhammed İtirafı!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.