zuhal topala canlı yayında doğum günü sürprizi

Zuhal Topal’a Büyük Doğum Günü Sürprizi!

İzdivaç programlarının güzel sunucusu Zuhal Topal’a canlı yayında mükemmel bir doğum günü sürprizi yapıldı. Öyle ki kendisi bu durum karşısında şaşkınlığını koruyamadı. Zuhal Topal kendisine yapılan bu doğum günü sürprizinde duygularına hakim olamadı. Kendisi hem mutlu oldu hem de oldukça çok duygusallaştı. Locadaki adaylar ve seyirciler onu ne kadar çok sevdiğini dile getirdiler.

zuhal topala doğum günü sürprizi
zuhal topala doğum günü sürprizi

Ünlü ve güzel sunucu Zuhal Topal sizlerinde bildiği gibi uzun süredir Star Tv ekranlarında birbirlerine aşık olan çiftleri evlendirmekte, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmekte ve kalbinin sahibini bulamayan gelin ve damat adaylarının güzel bir aşk yaşaması için onların ruh eşlerini bulmaktadır. Öyle ki kendisi hem oyunculuk hemde sunuculuk performansı ile her daim izleyenleri büyüleyen bir insandır. Bu nedenle neredeyse yediden yetmişe herkes onu çok ama çok sevmektedir. Son zamanların en gözde sunucu olarak kalplerimizde yer edinen Zuhal Topal’a yapılan büyük doğum günü sürprizi onu etkilediği kadar izleyenleri de etkiledi. Onun mutluluğuna şahitlik eden sevenleri onunla birlikte duygulandılar aynı zamanda da çok mutlu oldular.  Güzelliği ile bizleri büyüleyen sunucumuz şu an 40 yaşına girmiştir. Zuhal Topal doğum tarihi ise 23 Eylül 1976’dır.

Zuhal Topal’a Kızı Lina’dan Doğum Günü Sürprizi!

zuhal topal linadan annesine doğum günü sürprizi
zuhal topal linadan annesine doğum günü sürprizi

Bugün Star Tv ekranlarında ünlü sunucu Zuhal Topal’ın doğum günü kutlandı. Ancak programı izleyenler kadar izlemeyenler de oldu. Bu nedenle Zuhal Topal doğum günü görüntüleri bir hayli merak konusu oldu. Zuhal Topal kızı Lina ve eşi Korhan Bey’de kendisinin doğum gününü kutlamak için stüdyoya geldi. Kısaca belirtmek gerekirse programın bugün yayınlanan bölümünü izlemeyenler çok önemli şeyler kaçırdılar. Zuhal Topal Naz ve Baha aşkında son durumu anons ederken bir anda “Ah bu Hayat çekilmez” şarkısı söylenmeye başladı. Kendisinin gözleri doldu ve çok duygulandı. Stüdyoya sürpriz bir pasta geldi. Zuhal Topal ” Çok teşekkür ederim. Ya ne diyim ki ben şimdi. Hepinizi teker teker yanaklarınızdan, ellerinizden öpmek istiyorum. İyi ki varsınız,. İyi ki sizinleyim. O kadar mutlu ettiniz ki beni. Sabah kalktım kızım bana ufak bir pasta hazırlamıştı. sonra kuliste kutlandı. Gerçekten sağlun ben 25 yıldır sizlerinde sayesinde bu ekrandayım. Başta Star Tv ailesini hediyeleri için teşekkür ederim. Herkese teşekkür ederim. Ve tabi ki sevgilisi ekibim. çok şey paylaştık. Sevgili izleyiciler sizlere de çok teşekkür ediyoruz. Sevgili hayat arkadaşım sana da çok teşekkür ediyorum. Beraber uzun yıllarımız olsun. İyi ki benim hayat arkadaşımsın. Sağolun çok teşekkür ederim. İfadelerini kullandı. Kendisine mutlu yıllar dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.