zuhal topal melih askere gidiyor

Zuhal Topal’da Duygusal Asker Uğurlaması ! Melih Askere Gidiyor!

İzdivaç programlarında bugün duygu dolu anlar yaşandı. Zuhal Topal Melih Bey askere gideceğini açıkladı. Peki Zuhal Topal Melih askerliğini nerede yapacak ? Zuhal Topal Melisa, Melih’in askere gitmesi karşısında duygularına neden hakim olmadı ? Zuhal Topal Melisa yakışıklı damat adayımız Melih Bey’e hakkını helal etti mi ? Bu konuda bilgi edinmek isteyenler için işte detaylar…

Yakışıklı olduğu kadar karizmatik isimlerden biri olan Zuhal Topal Melih askere gidiyor. Alınan bilgilere göre kendisi askerliğini Manisa Kırkağaç’ta yapacak. Kendisinin askere gitmesi üzerine programın bugün yayınlanan bölümünde asker uğurlaması gerçekleşti. Zuhal Topal Melih’in annesi stüdyoya davet edildi. Gözyaşlarına hakim olamayan anne hem program sunucusunu hem de locada adaylarını ve izleyenlerin gözyaşlarına hakim olamamasına neden oldu. Zuhal  Topal Melih Bey’in askere gitmeden önce Melisa Hanım’dan da son bir isteği vardı. Yakışıklı damat adayımız eski sevgilisi olan Melisa Hanım’dan kendisine hakkını helal etmesini istediğini söyledi. Soruyu uzun süre yanıtlayamayan Melisa Hanım, Melih Bey’in stüdyoyu terk etmesine neden oldu. Ancak sizlerinde bildiği gibi bugün yayınlanan bölümde Zuhal Topal Melisa ve Melih oldukça duygusal anlar yaşadılar.

Zuhal Topal Melisa Gözyaşlarına Boğuldu!

zuhal topal melihin asker uğurlaması
zuhal topal melihin asker uğurlaması

Karizmatik damat adayımız Zuhal Topal Melih Bey askere gidiyor. Kendisinin askere gitmesi üzerine eski sevgilisi olan Melisa Hanım’dan helallik almak istemesi olay oldu. Programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Melisa ve Melih duygu dolu anlar yaşadılar.  Zuhal Topal Melih’in askere gidişi güzeller güzeli gelin adayını gözyaşlarına boğdu. Çiftimiz dışarıda konuşacaklarını dile getirdiler. Aynı zamanda Zuhal Topal Melih’in annesi ve sempatik gelin adayı Melisa Hanım kucaklaşarak ağladılar. Peki Zuhal Topal Melisa ve Melih aşkı yeniden mi başlıyor ? Melisa Hanım, Melih Bey askerdeyken onu bekleyecek mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki , Zuhal Topal Melisa Hanım “Beklerim derim beklemem, beklemem derim beklerim. Kesin bir şey söylemek istemiyorum.” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Yakışıklı damat adayımız ve askerimize hayırlı teskereler dileriz. İyi günler.

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.